Hľadáme kvalitu

Už 6 rokov sledujeme trhy, beháme po farmách, pýtame sa a skúšame produkty nových a nových výrobcov. Zažili sme krachy fariem, zakladanie nových projektov, videli sme ako sa z malých stali veľkí aj ako sa z veľkých stali malí. Až teraz sme si však uvedomili, že chceme dávať naše peniaze a peniaze našich zákazníkov iba tým výrobcom, ktorým bezkompromisne záleží na kvalite.

Prestali sme sledovať nálepky ako farmár, gazda, poctivé, domáce, bio či lokálne. Akonáhle sme sa začali vŕtať v detailoch, zistili sme, že nám najviac chutia potraviny od ľudí, ktorí pestujú, chovajú a vyrábajú v súlade s prírodou, nie proti nej. Skrátka, našli sme jednoduché potešenie v tom, keď si môžeme dať do úst živé potraviny od ľudí, o ktorých presne vieme, ako dôsledne robia svoju prácu.

K našej záľube v hľadaní kvalitných potravín sme pripojili „concierge“ službu a vzniklo niečo výnimočné. Prakticky máte teraz telefón na človeka, ktorý má prehľad o výborných producentoch potravín (domácich aj zahraničných), rád Vám pomôže s výberom a odporučí zaujímavosti, všetko Vám pôjde nakúpiť, a nakoniec Vám to ešte aj dovezie kamkoľvek potrebujete. Ako hovoríme – sme blázni do kvality.